Grammarly Premium

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Biblioteka Główna wykupiła roczny dostęp do Grammarly Premium.

Konkurs na granty rektorskie dla kół naukowych

Do 26 kwietnia 2021 r. koła naukowe PW mogą składać wnioski o grant rektorski, finansowane z subwencji w ramach rezerwy Rektora oraz ze środków projektu "Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza". Działanie jest ściśle związane ze wspieraniem rozwoju utalentowanych studentów.

Drzwi Otwarte 2021

17 kwietnia 2021 godz. 12-15

Warsztaty "XFEL for beginners"

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztataach "XFEL for beginners" organizowanych wspólnie przez Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego, Narodowe Centrum Badań Jądrowych oraz Instytut Fizyki Jądrowej PAN a które odbędą się w dniach 27-28 kwietnia 2021.

Zmarł prof. dr hab. Władysław Bogusz

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Do końca semestru letniego uczymy zdalnie

27 stycznia Rektor Politechniki Warszawskiej wydał zarządzenie (6/2021), które zawiera decyzję o nauce zdalnej na naszej uczelni do dnia 14 czerwca. My też chcieliby już się z Wami zobaczyć, ale niestety trzeba jeszcze trochę cierpliwości.

Pomoc psychologiczna na PW

W razie potrzeby, każdy członek naszej społeczności akademickiej, zarówno student i doktorant jak i pracownik ma możliwość skorzystania z nieodpłatnej porady/konsultacji psychologa pani dr Beaty Trześniewskiej (nr tel. 781 150 453 lub przez MS Teams wpisując imię i nazwisko Pani doktor). Jeśli czujesz niepokój nie wahaj się skorzystać. Przetrwajmy razem silni ten czas pandemii.

PW w rankingu QS by Subject

W najnowszej edycji rankingu QS by Subject ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Engineering & Technology. W kategorii Natural Sciences utrzymaliśmy trzecią pozycję w kraju.

Witamy na Wydziale Fizyki

Politechniki Warszawskiej