Sympozjum SFINKS - trwa rejestracja

Logo Sympozjum SFINKS

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w piątej edycji (pierwszej w formie zdalnej) Sympozjum Fizyki Interdyscyplinarnej w Naukach eKonomicznych i Społecznych.

Rusza 26. edycja Nagrody Naukowej Siemensa

Grafika promujÄ…ca 26. edycjÄ™ Nagrody Naukowej Siemensa

Rusza nabór zgłoszeń do 26. edycji Nagrody Naukowej Siemensa, konkursu organizowanego przez firmę Siemens Polska wspólnie z Politechniką Warszawską. Do wygrania są nagrody pieniężne o łącznej wartości ponad 100 tys. złotych. Dodatkowo przewidziane jest doposażenie laboratoriów ośrodków akademickich, z których wywodzą się zwycięzcy Nagrody Naukowej Siemensa.

Grammarly Premium

Logo Grammarly

WychodzÄ…c naprzeciw PaÅ„stwa oczekiwaniom Biblioteka Główna wykupiÅ‚a roczny dostÄ™p do Grammarly Premium.

Konkurs na granty rektorskie dla kół naukowych

Zdjęcie studentów w warsztacie

Do 26 kwietnia 2021 r. koÅ‚a naukowe PW mogÄ… skÅ‚adać wnioski o grant rektorski, finansowane z subwencji w ramach rezerwy Rektora oraz ze Å›rodków projektu "Inicjatywa DoskonaÅ‚oÅ›ci - Uczelnia Badawcza". DziaÅ‚anie jest Å›ciÅ›le zwiÄ…zane ze wspieraniem rozwoju utalentowanych studentów.

Drzwi Otwarte 2021

Grafika promujÄ…ca Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

17 kwietnia 2021 godz. 12-15

Warsztaty "XFEL for beginners"

Logotypy organizatorów

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztataach "XFEL for beginners" organizowanych wspólnie przez Polskie Towarzystwo Promieniowania Synchrotronowego, Narodowe Centrum BadaÅ„ JÄ…drowych oraz Instytut Fizyki JÄ…drowej PAN a które odbÄ™dÄ… siÄ™ w dniach 27-28 kwietnia 2021.

Zmarł prof. dr hab. Władysław Bogusz

Zdjęcie palącej się świecy

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Zdjęcie gazety pod lupą, fot. PublicDomainPictures / Pixabay