Kurs preinkubacji

Grafika programu preinkubacji
Do programu preinkubacji zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować. Proponujemy Wam udział w kursie pozwalającym na weryfikację założeń pomysłu biznesowego.

Inauguracja Roku Akademickiego 2021/22

Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego

1 października 2021 r. godz. 14:00

Uroczystość zakończenia studiów

Zdjęcie uroczystości zakończenia studiów

11 września 2021 r. godz. 11:00

Innowator Mazowsza

Grafika Innowatora Mazowsza
Innowatorze Mazowsza zgłoś się i wygraj nagrody. Łączna pula nagród to aż 113 000 zł. Termin zgłoszeń do 7 wrzesnia!

Problemy współczesnej cywilizacji

Logo Instytutu Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha
Instytut Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha zaprasza na cykl wykładów pt. "Problemy współczesnej cywilizacji".

Granty wewnętrzne wspierające złożenie wniosku w konkursie ERC

Logo ERC
Do 10 września (I termin) i 29 października 2021 roku (II termin) trwa konkurs wspierający pracowników PW w przygotowaniu wniosku w konkursie Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). Granty będę finansowane ze środków projektu Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.

Konkurs Wydziału Fizyki PW - Best Paper 2020

Zdjęcie dokumentów, fot. Annie Spratt on Unsplash
Do końca września trwa nabór zgłoszeń w konkursie na najlepsze artykuły naukowe opublikowane w 2020 roku przez autorów z afiliacją Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

30-lecie Polski w CERN

Grafika "30 lat Polski w CERN"

Pełnoprawnym członkiem CERN Polska została 1 lipca 1991.

Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia

Studenci w geście "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"
Zapisy trwają!

6th Polish Conference Graphene and other 2D materials

Grafika konferencji “Graphene and other 2D materials”
Konferencja “Graphene and other 2D materials” to szóste spotkanie z cyklu. Gromadzi czołowych polskich naukowców zajmujących się materiałami o grubości pojedynczych atomów. Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany najnowszych osiągnięć w tej szybko rozwijającej się dziedzinie, w tym eksperymentów, teorii i postępów technologicznych.