Do końca semestru letniego uczymy zdalnie

Zdjęcie laptopa i telefonu

27 stycznia Rektor Politechniki Warszawskiej wydał zarządzenie (6/2021), które zawiera decyzję o nauce zdalnej na naszej uczelni do dnia 14 czerwca. My też chcieliby już się z Wami zobaczyć, ale niestety trzeba jeszcze trochę cierpliwości.

Pomoc psychologiczna na PW

Zdjęcie dłoni w uścisku

W razie potrzeby, każdy czÅ‚onek naszej spoÅ‚ecznoÅ›ci akademickiej, zarówno student i doktorant jak i pracownik ma możliwość skorzystania z nieodpÅ‚atnej porady/konsultacji psychologa pani dr Beaty TrzeÅ›niewskiej (nr tel. 781 150 453 lub przez MS Teams wpisujÄ…c imiÄ™ i nazwisko Pani doktor). JeÅ›li czujesz niepokój nie wahaj siÄ™ skorzystać. Przetrwajmy razem silni ten czas pandemii.

PW w rankingu QS by Subject

Zdjęcie Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

W najnowszej edycji rankingu QS by Subject ponownie zajÄ™liÅ›my pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Engineering & Technology. W kategorii Natural Sciences utrzymaliÅ›my trzeciÄ… pozycjÄ™ w kraju.

Witamy na Wydziale Fizyki

Zdjęcie Gmachu Fizyki