Staż postdoc na Uniwersytecie Michigan

Politechnika Warszawska i Fundacja Dekaban ogłaszają konkurs na staż w roku akademickim 2023/2024.

Miejsce: Uniwersytet Michigan w Ann Arbor, Michigan, USA

Czas trwania: 12 miesięcy (orientacyjny początek stażu to 1 lutego 2023 r.)

Warunki:

• obszar badaÅ„ naukowych odpowiadajÄ…cy zakresowi dziaÅ‚alnoÅ›ci badawczej prowadzonej w College of Engineering University of Michigan,
  • stopieÅ„ doktora w obszarze nauk technicznych,
  • zatrudnienie w Politechnice Warszawskiej,
  • dobra znajomość jÄ™zyka angielskiego.

Wybrani stypendyÅ›ci bÄ™dÄ… zatrudnieni w College of Engineering, University of Michigan, na stanowisku Visiting Assistant Professor. Fundacja Dekaban zapewnia stypendium, zwrot kosztów podroży dla stypendysty oraz wiÄ™kszÄ… część ubezpieczenia zdrowotnego; stypendysta jest odpowiedzialny za znalezienie odpowiedniego zakwaterowania w Ann Arbor.

Aplikacja: list motywacyjny wraz z CV w jÄ™zyku angielskim (wzór CV dostÄ™pny na stronie https://cee.engin.umich.edu/dekaban/) należy skÅ‚adać elektronicznie w terminie do 11 listopada 2022 r. do sekretariatu Prorektora ds. Nauki,  prof. dr hab. Mariusza Malinowskiego na adres: prorektor.nauka@pw.edu.pl, z kopiÄ… do Dyrektora Fundacji, prof. RadosÅ‚awa MichaÅ‚owskiego, adres: rlmich@umich.edu.