Main Page » News »

Kiermasz Świąteczny PW 2022

Grafika promująca Kiermasz Świąteczny Politechniki Warszawskiej

Na początku grudnia na placu przed Gmachem Głównym po raz kolejny pojawią się świąteczne domki. Zapraszamy do wspólnego świętowania podczas politechnicznego kiermaszu, który potrwa od 1 do 3 grudnia.

Centralnym punktem Kiermaszu Świątecznego PW będzie domek z politechnicznymi gadżetami. Wśród nich nie zabraknie nowych wzorów kultowych skarpetek PW. Przygotowane są również m.in. kubki, filiżanki, torby, czapki, rękawiczki, gry, maskotki, pierniki, ozdoby świąteczne oraz gadżety, które przydadzą się każdemu inżynierowi i przyszłemu inżynierowi. Będzie także Miód Rektorski z pasieki znajdującej na terenie CEZAMAT-u. Po raz pierwszy pojawi się rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW — także tych z Wydziału Fizyki.

Wszystkie gadżety i wyroby będzie można otrzymać w zamian za datek — jak co roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę, specjalne wyróżnienie dla zdolnych i aktywnych studentów i doktorantów PW.

Uwaga! Datki będą przyjmowane tylko w gotówce.

Pierwszego dnia Kiermaszu o 14.00 poznamy nazwiska laureatów tegorocznej edycji Stypendium pod choinkę, premierę będzie miała również nowa iluminacja Gmachu Głównego PW.

Wydarzenie na Facebooku