Nasi badacze w gronie najczęściej cytowanych

Zdjęcie czasopism

W zestawieniu World’s TOP 2% Scientists 2021 znaleźli się naukowcy związani z Wydziałem Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Zagłosuj na Nauczyciela Roku

dr hab. inż. Teodor Buchner

W konkursie „Polska Times”, i.pl oraz Nasze Miasto został nominowany dr hab. inż. Teodor Buchner.

Wyraź swoją opinię

Ankieta wrzucana do urny

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej zmian na Wydziale Fizyki PW.

Urok detalu

Struktura wydrukowana dzięki Nanoscribe GT2

Na Politechnice Warszawskiej pojawiło się wyjątkowe urządzenie oferujące nieprzeciętne możliwości — to drukarka Nanoscribe Photonic Professional GT2, która pozwala wytwarzać obiekty trójwymiarowe w bardzo dużej rozdzielczości.

MakeITReal z nagrodą EDUInspiracje

Zdjęcie z gali EDUInspiracje

Dowiedz się więcej o wyróżnieniu

Sukces w konkursie EnergyEduLab IDUB

Zdjęcie baterii

Zgłoszony przez dr. inż. Przemysława Michalskiego projekt „Układ laboratoryjny do charakteryzacji baterii i ich komponentów” zdobył finansowanie w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości — Uczelnia Badawcza”.

Urok detalu

Struktura wydrukowana dzięki Nanoscribe GT2

Nanoscribe GT2 i przepustka do druku 3D wysokiej rozdzielczości

27. Konkurs o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej

Grafika promująca 27. edycję Konkursu o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej

Studentów, doktorantów i naukowców pracujących w grupach badawczych zapraszamy do udziału w najnowszej edycji konkursu, której hasło przewodnie to „Dane dla środowiska”.

Prawo po stronie nauki

Zdjęcie mężczyzny udzielającego wywiadu

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach dla osób ze środowiska akademickiego, które zabierają lub planują zabierać głos w debacie publicznej na tematy naukowe. Spotkanie organizuje Fundacja Marsz dla Nauki.

Nowa umowa — nowe możliwości stażowe

Zdjęcie przedstawicieli PW i FAIR/GSI podczas uroczystości podpisania umowy o stażach

Dzięki podpisanej 10 października umowie z ośrodkiem FAIR/GSI studenci, doktoranci oraz naukowcy zyskają możliwość podnoszenia kompetencji w ramach programu Get_involved.