Ogłoszenia dziekanatu

"Fizłódka 2021"

W te wakacje WRS Wydziału Fizyki ma przyjemność zaprosić Was na posesyjny spływ kajakowy „Fizłódka 2021” organizowany w Warce.

UWAGA studenci planujący egzaminy dyplomowe w czerwcu

W związku z wdrażaniem przez Politechnikę Warszawską nowego systemu dotyczącego suplementów, studenci którzy planują egzamin dyplomowy po 18.06.2021 (dotyczy obron 21.06. - 30.06.2021) muszą złożyć pracę dyplomową wraz z dokumentami do dnia 16.06.2021.

e-Obiegówka

Informujemy, że na Wydziale Fizyki w systemie USOSweb została uruchomiona e-Obiegówka dla Absolwentów i studentów skreślonych.

Praktyki i staże wakacyjne w branży

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

Plan sesji letniej i jesiennej

W zakładce Studia dostępny jest już plan sesji letniej i jesiennej

W zakładce Studia dostępny jest już plan sesji letniej  i jesiennej 

Stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022

Informujemy, że do dnia 1 czerwca 2021 można składać wnioski o przyznanie stypendium im. inż. Mieczysława Króla. Wnioski i Regulamin stypendium są dostępne na stronie Biura Spraw Studenckich

Informujemy, że do dnia 1 czerwca 2021 można składać wnioski o przyznanie stypendium im. inż. Mieczysława Króla. Wnioski i Regulamin stypendium są dostępne na stronie Biura Spraw Studenckich:

https://www.bss.pw.edu.pl/Stypendia/Stypendia-z-Wlasnego-Funduszu-Stypendialnego

Przysposobienie biblioteczne - 23.04. - 05.05.2021

Uprzejmie informuję, że studenci, którzy nie zaliczyli szkolenia bibliotecznego w terminie przewidzianym dla swojego wydziału, mogą wykonać ekurs Przysposobienie bilioteczne w terminie 23 kwietnia - 5 maja 2021.

Webinar dla studentów - "Agile – zwinne zarządzanie projektami"

Biuro Karier PW oraz Sii zapraszają na webinar dedykowany wszystkim studentom i absolwentom Politechniki Warszawskiej "Agile – zwinne zarządzanie projektami".

Spotkanie informacyjne w sprawie studenckich praktyk zawodowych fotonika

Informuję, że w środę, 21.04.2021 o godz. 17:15 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące organizacji i przebiegu praktyk dla kierunku Fotonika.