POMOC MATERIALNA NA ROK AKADEMICKI 2020/2021

Studenci zainteresowani pomocÄ… materialnÄ… w roku akademickim 2020/2021 mogÄ… skÅ‚adać wnioski stypendialne - do 16.10.2020.

Zgodnie z informacjÄ… Prorektora ds. Studenckich, wnioski o stypendium dla osób niepeÅ‚nosprawnych oraz wnioski o zapomogÄ™ majÄ… być skÅ‚adane poprzez system USOS Web â€“ instrukcja na stronie Biura Spraw Studenckich PW.

Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego oraz o stypendium Rektora, ze wzglÄ™du na utrzymujÄ…cy siÄ™ stan epidemiczny oraz organizacjÄ™ wszystkich zajęć zdalnie, prosimy skÅ‚adać w zaklejonej kopercie do skrzynki podawczej znajdujÄ…cej siÄ™ na portierni WydziaÅ‚u Fizyki. Do podpisanego wniosku muszÄ… być doÅ‚Ä…czone wymagane dokumenty, zgodnie z Regulaminem Pomocy Materialnej (oryginaÅ‚y zaÅ›wiadczeÅ„ lub poÅ›wiadczone urzÄ™dowo za zgodność z oryginaÅ‚em – oprócz zaÅ›wiadczeÅ„ z UrzÄ™du Skarbowego, które muszÄ… być oryginaÅ‚ami). Wnioski mogÄ… zostać przesÅ‚ane również za poÅ›rednictwem Poczty Polskiej lub kuriera, jednak dla stypendium Rektora preferowana forma skÅ‚adania wniosków to skrzynka na portierni (ze wzglÄ™du na nieprzekraczalny termin 16.10.2020).

Wnioski o stypendium Rektora, które odbywa siÄ™ na zasadzie konkursu można skÅ‚adać tylko do 16.10.2020

Osoby, które nie złożą wniosków o stypendium socjalne, stypendium dla niepełnosprawnych, zapomogi w pierwszym terminie, tj. do 16.10.2020, mogą to zrobić w trakcie roku akademickiego, wówczas stypendium może zostać przyznane od następnego miesiąca, licząc od daty złożenia wniosku.

Od 1 października 2020, kwota dochodu na osobÄ™ w rodzinie studenta uprawniajÄ…ca do otrzymania stypendium socjalnego i socjalnego w zwiÄ™kszonej wysokoÅ›ci, wynosi 1050,00 zÅ‚.

Wnioski i Regulamin ustalania wysokoÅ›ci przyznawania i wypÅ‚acania Å›wiadczeÅ„ pomocy materialnej dla studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej na rok akademicki 2020/2021 sÄ… dostÄ™pne na stronie Biura Spraw Studenckich PW.

Ewentualne pytania prosimy kierować telefonicznie lub mailowo do p. Alicji Kwiatkowskiej alicja.kwiatkowska@pw.edu.pl, tel. 22 234 76 60 lub WydziaÅ‚owej Komisji Stypendialnej.