Zasady bezpłatnej opieki medycznej w ramach ubezpieczenia i NFZ

Przedstawiamy informacjÄ™ od przychodni CENTERMED:

W zwiÄ…zku z licznymi zapytaniami ze strony pacjentów/studentów PW i codziennÄ… obserwacjÄ… ich wiedzy na temat zasad korzystania z opieki medycznej w ramach posiadanego statusu ubezpieczenia i zasad finansowania usÅ‚ug w ramach NFZ przekazujemy materiaÅ‚y informacyjne w tym zakresie. Szczególnie w czasach stanu epidemii, kiedy może być problem z dostÄ™pem do lekarza   i uzyskaniem rzetelnej informacji   wiedza taka może być pomocna zarówno dla studentów krajowych jak i obcojÄ™zycznych. Zapraszamy do korzystania z infolinii i dalszej tradycyjnej Å›cieżki pomocy medycznej w przychodniach akademickich CenterMed Warszawa na terenie Politechniki Warszawskiej. Gwarantujemy szybkÄ… i sprawnÄ… pomoc medycznÄ…   z wykorzystaniem wszelkich dostÄ™pnych na dziÅ› rozwiÄ…zaÅ„ informatycznych.

STUDENCI_-_ZASADY_LECZENIA_NFZ (.pdf, 09.03.2021)