Obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wojciecha Brylińskiego

7 grudnia 2023 roku o godzinie 14.30 w formie posiedzenia hybrydowego za pośrednictwem platformy MS Teams oraz w sali nr 111 Gmachu Fizyki przy ul. Koszykowej 75 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Wojciecha Brylińskiego.

TytuÅ‚ rozprawy: Study of K0S meson production in central Ar+Sc collisions at SPS energies

Promotor: prof. dr hab. Katarzyna Grebieszkow (Wydział Fizyki, Politechnika Warszawska)

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Jan Kisiel, Uniwersytet ÅšlÄ…ski
  • Prof. dr hab. Adam Trzupek, Instytut Fizyki JÄ…drowej PAN
  • Dr hab. Artur Ukleja, Narodowe Centrum BadaÅ„ JÄ…dowych

Osoby zainteresowane uczestnictwem on-line, proszone są o przesłanie do dnia 6.12. br. zgłoszenia na adres: katarzyna.grebieszkow@pw.edu.pl lub martyna.jakubowska@pw.edu.pl w celu uzyskania dostępu. Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej PW oraz pod linkiem: