Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Cybowskiej

30 listopada 2023 roku o godzinie 16.00 w formie posiedzenia hybrydowego za pośrednictwem platformy Ms Teams oraz w sali nr 111 Gmachu Fizyki przy ul. Koszykowej 75 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Justyny Cybowskiej.

Tytuł rozprawy: Multiplicity and net-electric charge fluctuations in central Ar+Sc interactions at SPS energies measured in the NA61/SHINE experiment

Promotor: prof. dr hab. Katarzyna Grebieszkow (Wydział Fizyki, Politechnika Warszawska)

Promotor pomocniczy: dr inż. Maja Maćkowiak-Pawłowska (Wydział Fizyki, Politechnika Warszawska)

Recenzenci:

• dr hab. Krzysztof Piasecki, Uniwersytet Warszawski
  • dr hab. RadosÅ‚aw Ryblewski, prof. Instytut Fizyki JÄ…drowej PAN
  • prof. dr hab. Piotr Salabura, Uniwersytet JagielloÅ„ski

Osoby zainteresowane uczestnictwem on-line, proszone są o przesłanie do dnia 29.11.br. zgłoszenia na adres: katarzyna.grebieszkow@pw.edu.pl lub martyna.jakubowska@pw.edu.pl w celu uzyskania dostępu. Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej PW oraz pod linkiem: