Trwa rekrutacja na studia

Zdjęcie przedstawiające osoby podające sobie notatnik z symbolem PW

Zarejestruj się na stronie zapisy.pw.edu.pl

Chcesz zostać studentem Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej? Zdana matura to pierwszy krok. Drugi — internetowa rejestracja w naszym systemie zapisów. Masz na nią czas od 6 czerwca do 6 lipca

Na Wydziale Fizyki możesz studiować:

Kierunki studiów wybierzesz w trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego na stronie zapisów. Kandydaci na PW mogą w ramach jednej opłaty rekrutacyjnej wybrać więcej niż jeden kierunek — skorzystaj z tej możliwości i wybierz fizykę techniczną i fotonikę jako dwa pierwsze na liście, w wybranej przez Ciebie kolejności.

Pamiętaj też, żeby do 6 lipca włącznie:

  • wnieść opłatę rekrutacyjną (system wygeneruje indywidualny numer konta),
  • wpisać wyniki z matury,
  • wpisać wyniki z dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (jeśli takie masz), 
  • przesłać elektroniczne wersje zaświadczeń, certyfikatów, dyplomów i innych dokumentów potrzebnych w procesie rekrutacji.

Jesteś laureatem lub finalistą olimpiady Matematycznej, Fizycznej, Chemicznej, Informatycznej lub Astronomicznej? Sprawdź nowy program studiów id dla najlepszych kandydatów i zaznacz w systemie rekrutacyjnym chęć wzięcia w nim udziału.

Pełen harmonogram rekrutacji znajdziesz na stronie Biura ds. Przyjęć na Studia.

Wyników naboru spodziewaj się 11 lipca — znajdziesz je na swoim indywidualnym koncie rekrutacyjnym.

A jeśli cały czas zastanawiasz się, czy warto być inżynierem — posłuchaj Darka Aksamita, absolwenta Wydziału Fizyki (cały czas z nami związanego!) i popularyzatora nauki.