Maj z Wydziałem Fizyki

Zdjęcie przedstawiające kwitnące drzewo i logo Wydziału Fizyki

fot. Pexels / Lerkrat Tangsri

Zbliżające się wydarzenia

Tej wiosny nie zabraknie okazji, żeby odwiedzić Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy na trzy imprezy otwarte dla społeczności PW, kandydatów na studia, a także osób niezwiązanych z Politechniką, ale ciekawych tego, co mamy do zaoferowania.

• w piÄ…tek 12 maja razem z PolskÄ… PlatformÄ… TechnologicznÄ… Fotoniki organizujemy II MiÄ™dzynarodowe Fotoniczne Targi Pracy;
  • dzieÅ„ później, 13 maja, wÅ‚Ä…czamy siÄ™ w Noc Muzeów Politechniki Warszawskiej, z tej okazji zaplanowaliÅ›my fascynujÄ…ce pokazy w naszym audytorium;
  • sobota 20 maja to Drzwi Otwarte PW— stanowisko fizyków bÄ™dzie można znaleźć w Gmachu Głównym PW, z kolei w Gmachu Fizyki zaprosimy kandydatów do laboratoriów i pokażemy, czym na co dzieÅ„ zajmujÄ… siÄ™ nasi studenci i badacze (wiÄ™cej informacji wkrótce).

Zapraszamy!