Letnie warsztaty dla uczniów — trwa nabór zgłoszeń

Zdjęcia dotyczące fizyki, chemii i matematyki

Wakacyjne warsztaty pozwolą rozwinąć pasje i poznać fascynujące tajniki nauki

Licealistów o zainteresowaniach matematyczno-przyrodniczych zachÄ™camy do wziÄ™cia udziaÅ‚u w bezpÅ‚atnych wakacyjnych warsztatach organizowanych w ramach projektu MatFizChemPW.

Wydarzenie szczególnie polecamy zainteresowanym chemią, fizyką, informatyką i matematyką, a także tym, którzy w przyszłości chcieliby spróbować swoich sił w olimpiadach przedmiotowych lub konkursach.

Co czeka na uczestników warsztatów?

Tego lata są zaplanowane dwa turnusy — lipcowy i sierpniowy. Obydwa mają charakter interdyscyplinarny. Pierwszy z nich polecamy fascynatom chemii, kolejny — osobom zainteresowanym fizyką i matematyką oraz informatyką. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć pod tym adresem.

ZajÄ™cia bÄ™dÄ… siÄ™ odbywaÅ‚y na terenie Politechniki Warszawskiej. Uczniom zapewniamy pobyt w hotelu, peÅ‚ne wyżywienie i profesjonalnÄ… opiekÄ™.

Jak zgÅ‚osić siÄ™ do programu?

Zasady rekrutacji sÄ… opisane na stronie internetowej projektu. Na zgÅ‚oszenia czekamy do 26 czerwca.

Pytania, wÄ…tpliwoÅ›ci?

Dodatkowych informacji udziela Aneta Zarzycka: aneta.zarzycka@pw.edu.pl.

Warsztaty realizują: Wydział Chemiczny, Wydział Fizyki, Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych.

logotypy projektowe