Konkurs Wydziału Fizyki PW - Best Paper 2020

Zdjęcie dokumentów, fot. Annie Spratt on Unsplash

/Photo by Annie Spratt on Unsplash/

Do końca września trwa nabór zgłoszeń w konkursie na najlepsze artykuły naukowe opublikowane w 2020 roku przez autorów z afiliacją Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do udziaÅ‚u w konkursie Best Paper ogÅ‚oszonym przez WydziaÅ‚ Fizyki Politechniki Warszawskiej oraz RadÄ™ NaukowÄ… Dyscypliny Nauki Fizyczne na Politechnice Warszawskiej.

W ramach konkursu bÄ™dÄ… nagradzane najlepsze artykuÅ‚y naukowe opublikowane w 2020 roku przez autorów z afiliacjÄ… WydziaÅ‚u Fizyki Politechniki Warszawskiej. Autorzy każdego nagrodzonego artykuÅ‚u otrzymajÄ… do podziaÅ‚u nagrodÄ™ w wysokoÅ›ci 10 000 zÅ‚.

Nabór zgłoszeń trwa do 30 września 2021 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo w Regulaminie.

Warunkiem zgÅ‚oszenia jest opublikowanie artykuÅ‚u zawierajÄ…cego afiliacjÄ™ WydziaÅ‚u Fizyki Politechniki Warszawskiej oraz zÅ‚ożenie formularza bÄ™dÄ…cego zaÅ‚Ä…cznikiem do Regulaminu.

Regulamin konkursu Best Paper (.pdf, 16.07.2021)

ZgÅ‚oszenia proszÄ™ przesyÅ‚ać na adres: dziekan.wf@pw.edu.pl

!!!UWAGA !!! Do konkursu zgÅ‚aszane mogÄ… być tylko te publikacje, które nie byÅ‚y wczeÅ›niej nagrodzone w konkursie 'Best Paper' finansowanym ze Å›rodków projektu "Inicjatywa doskonaÅ‚oÅ›ci - uczelnia badawcza", realizowanego na Politechnice Warszawskiej lub nie byÅ‚y przedmiotem nagrody naukowej Rektora PW.