Kolejni absolwenci śmiało wychodzą w świat

Zdjęcie przedstawiające absolwentów podrzucających birety

Birety w górę!

W sobotę 25 czerwca w wydziałowym Audytorium odbyła się uroczystość zakończenia studiów I i II stopnia.

Absolwentów, ich rodziny i przyjaciół powitał dr hab inż. Wojciech Wróbel, prof. PW, dziekan naszego wydziału. W swoim wystąpieniu podkreślił, że mimo pandemicznych trudności studenci doskonale poradzili sobie z nowymi wyzwaniami i przygotowali doskonałej jakości, inspirujące prace dyplomowe. Wśród przemawiających znalazł się też m.in. przedstawiciel absolwentów, Paweł Dębowski, który zaznaczył, jak studia na Wydziale Fizyki przygotowały go do wejścia na rynek pracy i radzenia sobie z niestandardowymi problemami.

Podczas uroczystości wręczono listy gratulacyjne i pamiątki, poznaliśmy również zdobywcę nagrody im. Profesora Józefa Dygasa za wyróżniającą pracę magisterską. To Fryderyk Łaski, autor pracy „Analityczne i numeryczne modele biopotencjału” (promotor: dr hab. inż. Teodor Buchner).

Wszystkim, którzy ukończyli studia, życzymy sukcesów, niekończącej się woli odkrywania i tego, by pamiętali o swojej Alma Mater.

Zdjęcie absolwentów w audytorium Gmachu Fizyki