Aktualności

Uroczyste zakończenie studiów I i II stopnia

Fotografia biretu

Dziekan i Wydziałowa Rada Samorządu Studentów Wydziału Fizyki zapraszają na uroczyste zakończenie studiów I i II stopnia, które odbędzie się w sobotę 15 czerwca o 12.00 w Audytorium Fizyki.

Konkurs fotograficzny z okazji 25-lecia wydziału

Rozmyte zdjęcie auli Wydziału Fizyki PW

Chwyć aparat w dłoń, zrób wspaniałe, inspirujące zdjęcia, a następnie pochwal się efektami!

Wystawa CERN-u oficjalnie otwarta!

Dyrektor Departamentu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Izabela Stępień oraz profesorowie Krzysztof Kurek, Krzysztof Zaremba i Alojzy Nowak podczas przecinania wstęgi

Razem z naszymi partnerami świętowaliśmy dziś otwarcie wystawy Accelerating Science, która została zorganizowana z okazji 70. rocznicy założenia Europejskiego Ośrodka Badań Jądrowych.

Rekrutacja na studia I stopnia

Zdjęcie studentów kierujących się w stronę Gmachu Fizyki Politechniki Warszawskiej

Zarejestruj się — zostań fizykiem!

Zjazd UNSCEAR z udziałem naszego badacza

Polska delegacja do UNSCEAR

Za nami 71. sesja UNSCEAR, Komitetu Naukowego ONZ ds. Skutków Promieniowania Atomowego. Uczestniczył w niej dr hab. inż. Krzysztof Fornalski, który pełni rolę wiceprzewodniczącego polskiej delegacji.

Odkryj tajemnice Wszechświata

Fragment multimedialnej wystawy Accelerating Science, fot. GovTech

Wystawa CERN Accelerating Science

Naukowcy z Wydziału Fizyki zbierają dane w eksperymencie mCBM w FAIR

Fizycy z PW w Darmstadt, siedzibie ośrodka FAIR: prof. Hanna Zbroszczyk, dr Daniel Wielanek, dr Diana Pawłowska-Szymańska, Julia Ejsmont oraz Wiktor Bogucki

Nasi fizycy kontynuują prace w Europejskim Ośrodku Badań Antyprotonów i Jonów (FAIR). Tym razem prowadzą badania w ramach przedsięwzięcia naukowego pod nazwą Compressed Baryonic Matter.

Drzwi Otwarte 2024

Zdjęcia z Drzwi Otwartych

Zajrzyj do nas i zostań na dłużej!

Odkryj tajemnice Wszechświata. Wystawa CERN-u na Politechnice Warszawskiej

Zdjęcie fragmentu instalacji wystawy Accelerating Science

Od Wielkiego Wybuchu, poprzez fascynujący świat materii, antymaterii i cząstek elementarnych, aż do największych eksperymentów współczesności prowadzonych dzięki Wielkiemu Zderzaczowi Hadronów – zapraszamy w podróż po uniwersum CERN-u, czyli multimedialną wystawę Accelerating Science poświęconą Europejskiemu Ośrodkowi Badań Jądrowych.

Noc Muzeów zaangażowała zmysły

Zdjęcie doktorantki wykonującej eksperyment

Za nami kolejne święto nocnych marków. Tym razem nasi goście mieli okazję uczestniczyć w pokazach „Zobacz, dotknij i posłuchaj fizyki”.