Studia z indywidualnÄ… opiekÄ… naukowÄ…

Indywidualna Opieka Naukowa (ION) dedykowana jest studentom z wyróżniającymi wynikami w nauce, którzy chcą wyjść poza ramy standardowej edukacji i włączyć się w realizację prac badawczych pod okiem naukowców z Wydziału Fizyki.

Celem studiów z ION jest stworzenie optymalnych warunków do indywidualnego rozwoju i umożliwienie nabycia umiejętności oraz doświadczenia, które uzyskuje się zazwyczaj dopiero po zakończeniu studiów.

Chcemy włączyć studentów (drugiego stopnia oraz po uzyskaniu pełnej rejestracji na min. trzeci semestr studiów pierwszego stopnia) w trwające projekty badawcze, pokazać na czym polega praca naukowca, planowanie i przeprowadzenie eksperymentu badawczego, wyciąganie wniosków z badań oraz prezentowanie ich wyników szerokiemu gronu odbiorców.

Ideą studiów z ION jest rozwój! Szukamy studentów aktywnych, podejmujących inicjatywę, pełnych zaangażowania i pasji oraz chęci do samorozwoju i poszerzania naukowych horyzontów.

KoÅ„czÄ…c studia z ION studenci otrzymujÄ… zaÅ›wiadczenia wrÄ™czane na oficjalnym seminarium koÅ„cowym, na którym zaprezentujÄ… uzyskane wyniki i wÅ‚asne osiÄ…gniÄ™cia naukowe. Zostanie to także odnotowane w suplemencie do dyplomu.

Terminarz rekrutacji:

• 23.11.2021 r. – publikacja listy dostÄ™pnych tematów naukowych i ich opiekunów
  • 30.11.2021 r. – termin skÅ‚adania wniosków o rozpoczÄ™cie studiów z ION do Dziekanatu

Więcej informacji na stronie: