Studenci przyjęci na studia II stopnia - dokumenty

Studenci przyjęci na studia 2-go stopnia od semestru letniego roku akademickiego 2020/2021 proszeni są o zgłaszanie się do Dziekanatu Wydziału Fizyki (pokój 130 Gmach Fizyki) w dniach 4 – 11 marca 2021, w celu podpisania ślubowania i Ankiety osoby przyjętej.

Studenci, którzy ukończyli studia 1-go stopnia poza Politechniką Warszawską, powinni zabrać ze sobą oryginał dyplomu ukończenia studiów wraz z wykonaną kserokopią.

Wszyscy studenci proszeni sÄ… o dostarczenie:  zaÅ›wiadczeÅ„ od lekarza medycyny pracy, 2 zdjęć, CV, podania o zapisanie na specjalność (powyższe dokumenty należy donieść jeÅ›li jeszcze nie byÅ‚y skÅ‚adane w wersji papierowej).

Prosimy również o zabranie ze sobą własnych długopisów.

W razie pytaÅ„ prosimy o kontakt z Dziekanatem  (telefoniczny 22 2347660 lub mailowy dziekanat.wf@pw.edu.pl ).