Zmarła dr Janina Mikołajczyk

Świeczka

21 czerwca zmarła nasza Koleżanka dr Janina Mikołajczyk, absolwentka Wydz. Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletni pracownik Instytutu Fizyki i Wydziału Fizyki PW.

W pracy naukowej zajmowała się spektroskopią w zakresie podczerwieni. Z wielkim zaangażowaniem zajmowała się też  problemami BHP Instytutu Fizyki.  Przez wiele lat była członkiem NSZZ „Solidarność”. W stanie wojennym podejmowała się bardzo niebezpiecznych w tamtych warunkach zadań. W Zmarłej tracimy bardzo cenioną i szanowaną Osobę, a jednocześnie serdeczną Koleżankę.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 29 czerwca – Msza Św. w kościele Św. Stanisława Kostki w Warszawie o godz. 12.00 oraz w czwartek w Łukowie  - Msza Św. o godz. 14.00, a następnie na cmentarzu w Łukowie o godz. 15.00.

klepsydra