Wyniki rekrutacji na studia I stopnia

Zdjęcie podskakujących ze szczęścia studentów

Sprawdź komunikaty na swoim Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym (IKR) i dowiedz się, gdzie i jak dostarczyć dokumenty.

Poznaliśmy wyniki I tury naboru na studia stacjonarne I stopnia — po zalogowaniu w systemie zapisy.pw.edu.pl możesz sprawdzić, czy jesteś na liście osób wstępnie zakwalifikowanych na Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Jeśli tak — gratulujemy! Przed Tobą jeszcze kilka formalności.

• PamiÄ™taj o zÅ‚ożeniu dokumentów. Możesz to zrobić w Dziekanacie WydziaÅ‚u Fizyki (Gmach Fizyki, pokój 130, I piÄ™tro) od 12 do 15 lipca. Dziekanat bÄ™dzie otwarty od 10:00 do 15:00.
  • Nie przyjmujemy oryginałów matur (ani odpisów, które sÄ… traktowane jak oryginaÅ‚y) — one należą do Ciebie. Do dziekanatu przynieÅ› kserokopie i oryginaÅ‚y do wglÄ…du. Możesz też dostarczyć kopie potwierdzone notarialnie. PamiÄ™taj, żeby wziąć ze sobÄ… dowód osobisty lub paszport.
  • PamiÄ™taj, aby przynieść ze sobÄ… 2 aktualne fotografie, podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem, wykonane zgodnie z wymaganiami obowiÄ…zujÄ…cymi przy wydawaniu dowodów osobistych.
  • W przypadku kandydatów przyjÄ™tych na studia poza konkursem lub majÄ…cych uznane dodatkowe punkty i współczynniki konieczne jest przedstawienie oryginałów odpowiednich dokumentów (i dostarczenie ich kserokopii). Szczegółowa informacja na ten temat znajduje siÄ™ na stronie Biura ds. Przyjęć na Studia.
  • Nie możesz zÅ‚ożyć dokumentów osobiÅ›cie? Koniecznie skorzystaj z upoważnienia (do Å›ciÄ…gniÄ™cia tutaj). Upoważnienie nie musi być potwierdzone notarialnie, ale musi zawierać spis czynnoÅ›ci, do których upoważnia. Osoba upoważniona musi zabrać swój dokument tożsamoÅ›ci.
  • JesteÅ› niepeÅ‚noletni/a? PoproÅ› swoich rodziców lub opiekunów o wypeÅ‚nienie zgody na podjÄ™cie studiów (pobierz tutaj).
  • Po zÅ‚ożeniu dokumentów i zmianie statusu na "przyjÄ™ty" z systemu rekrutacyjnego pobierz skierowanie do lekarza medycyny pracy. Orzeczenie dostarcz nam we wrzeÅ›niu, ale nie później niż do dnia inauguracji nowego roku akademickiego.

Nie przewidujemy II tury naboru. O zasadach dodatkowego naboru przeczytasz w tym komunikacie.

W razie wątpliwości możesz się skontaktować z Biurem ds. Przyjęć na Studia:

Gmach Główny PW
pl. Politechniki 1 00-661 Warszawa