Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia

Studenci w geście "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"

Zapisy trwajÄ…!

Oferta kierunków

Przed podjÄ™ciem decyzji o wyborze kierunku studiów zachÄ™camy do sprawdzenia, jakÄ… ofertÄ™ majÄ… poszczególne wydziaÅ‚y. PeÅ‚nÄ… listÄ™ wraz z informacjÄ… o liczbie dostÄ™pnych miejsc można znaleźć pod tym adresem.

Zasady przyjęć na studia

Warto, a nawet trzeba je poznać. Ogólne i szczegółowe zasady znajdziecie tutaj.

Jeżeli jesteÅ›cie uczestnikami olimpiad, konkursów lub turniejów i chcielibyÅ›cie sprawdzić, czy Wasze dyplomy/zaÅ›wiadczenia dajÄ… dodatkowe punkty w rekrutacji, zajrzyjcie do tabeli, która znajduje siÄ™ na tej stronie.

Zapisy

Jedyne miejsce, w którym możecie zarejestrować siÄ™ jako kandydaci na studia na PW, to portal www.zapisy.pw.edu.pl. To tam już wkrótce znajdziecie listÄ™ kierunków, zaÅ‚ożycie swoje konta i przejdziecie proces rekrutacji. Uwaga! Sprawdzajcie komunikaty, które bÄ™dÄ… siÄ™ pojawiaÅ‚y na Indywidualnym Koncie Rekrutacyjnym, zobaczycie tam informacje m.in. o Waszym statusie przyjęć.

Harmonogram rekrutacji

Nabór na studia to nieskomplikowany proces, pod warunkiem, że pamiÄ™ta siÄ™ o terminarzu rekrutacyjnym. Zapiszcie w swoich kalendarzach najważniejsze daty zwiÄ…zane z rejestracjÄ…, wpisywaniem danych i skÅ‚adaniem dokumentów – i cieszcie siÄ™ spokojem, jaki dajÄ… dopeÅ‚nione formalnoÅ›ci.

Wszystkie informacje dotyczÄ…ce rekrutacji (nie tylko na studia stacjonarne I stopnia) można znaleźć w zakÅ‚adce Rekrutacja.

Kandydatów na studia zapraszamy do wziÄ™cia udziaÅ‚u w Pogotowiu Rekrutacyjnym â€“ cyklicznych czatach z zespoÅ‚em Biura ds. Przyjęć na Studia oraz studentami i reprezentantami wydziałów, którzy odpowiadajÄ… na pytania dotyczÄ…ce naboru, procesu ksztaÅ‚cenia, programów studiów i możliwoÅ›ci, jakie daje PW.