Konkurs Wydziału Fizyki PW - Best Paper 2020

/Photo by Annie Spratt on Unsplash/

Do końca września trwa nabór zgłoszeń w konkursie na najlepsze artykuły naukowe opublikowane w 2020 roku przez autorów z afiliacją Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy do udziału w konkursie Best Paper ogłoszonym przez Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej oraz Radę Naukową Dyscypliny Nauki Fizyczne na Politechnice Warszawskiej.

W ramach konkursu będą nagradzane najlepsze artykuły naukowe opublikowane w 2020 roku przez autorów z afiliacją Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Autorzy każdego nagrodzonego artykułu otrzymają do podziału nagrodę w wysokości 10 000 zł.

Nabór zgłoszeń trwa do 30 września 2021 r.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdą Państwo w Regulaminie.

Warunkiem zgłoszenia jest opublikowanie artykułu zawierającego afiliację Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej oraz złożenie formularza będącego załącznikiem do Regulaminu.

Regulamin konkursu Best Paper (.pdf, 16.07.2021)

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: dziekan.wf@pw.edu.pl

!!!UWAGA !!! Do konkursu zgłaszane mogą być tylko te publikacje, które nie były wcześniej nagrodzone w konkursie 'Best Paper' finansowanym ze środków projektu "Inicjatywa doskonałości - uczelnia badawcza", realizowanego na Politechnice Warszawskiej lub nie były przedmiotem nagrody naukowej Rektora PW.