Logo

Aktualności

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne Koła Naukowego CAMAC

//
Zapraszamy na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne Studenckiego Koła Naukowego CAMAC! Data: 30 Marca 2017, Czwartek godzina 18:00 Miejsce: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, sala 3.07

Poszukiwany doktorant do realizacji projektu NCN

//
Poszukujemy doktoranta do zespołu kierowanego przez dr hab. Agatę Fronczak, prof. PW, w którym realizowany jest projekt Narodowego Centrum Nauki pt. „Nowe idee w fizyce statystycznej: hybrydowe przemiany fazowe, (nie)równoważność zespołów statystycznych, kombinatoryka przeliczeniowa”.

Publiczna obrona mgr Bartosza Maksiaka (obrona odroczona)

//
UWAGA! Z powodu hospitalizacji doktoranta obrona w dniu 30 marca zostaje odwołana. jej nowy termin zostanie podany w późniejszym terminie.

Prezentacje naszych studentów na konferencji "Open Readings" w Wilnie

//
Dziewięcioro studentów i doktorantów z Zakładu Joniki Ciała Stałego uczestniczyło w 60. edycji międzynarodowej konferencji "Open Readings", która odbyła się na Uniwersytecie w Wilnie w dn. 14-17 marca 2017 r. Opiekunem naukowym wyjazdu był dr inż. Tomasz Pietrzak.

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017!

//
Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group działające przy Politechnice Wrocławskiej już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW. W ich trakcie odbędą się: Olimpiada Studencka, Zmagania Profesjonalistów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.