Logo

Aktualności

Publiczna obrona mgr Bartosza Maksiaka (30 marca)

//
W dniu 30 marca 2017 roku o godzinie 12.15 w sali nr 111, Gmach Fizyki Politechniki Warszawskiej, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Bartosza Maksiaka pt. „ Two particie correlations in p + p and Pb + Pb collisions at SPS energies" / "Korelacje dwucząstkowe w zderzeniach p + p oraz Pb + Pb przy energiach akceleratora SPS". Serdecznie zapraszamy!

Prezentacje naszych studentów na konferencji "Open Readings" w Wilnie

//
Dziewięcioro studentów i doktorantów z Zakładu Joniki Ciała Stałego uczestniczyło w 60. edycji międzynarodowej konferencji "Open Readings", która odbyła się na Uniwersytecie w Wilnie w dn. 14-17 marca 2017 r. Opiekunem naukowym wyjazdu był dr inż. Tomasz Pietrzak.

Ruszyła rejestracja na Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017!

//
Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group działające przy Politechnice Wrocławskiej już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW. W ich trakcie odbędą się: Olimpiada Studencka, Zmagania Profesjonalistów oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

prof. Janusz Hołyst w Polskim Radiu

//
Janusz Hołyst odpowiada o interdyscyplinarnych zastosowaniach fizyki w audycji EUREKA w 1. Programie Polskiego Radia. Audycja >>>

Oferta praktyk w ośrodku GSI w Niemczech przy projekcie FAIR

//
Praktyki "Precise current measurement for the control system of precise power converter for the FAIR accelerator magnets" i projekty przewidzane są na lata 2017-2018. Pobyt studentów w Niemczech planowany jest od 3 do 6 miesięcy.