Logo

Aktualności

Konkurs na stanowisko stypendysty dla studenta

//
Stypendium będzie przyznane w ramach rocznego przedłużenia projektu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej – HOMING pt. „Terahertz structured beams for material diagnostics and microscopy”. Projekt dotyczy zastosowania wiedzy na temat światła strukturyzowanego w technice terahercowej, w celu poprawy rozdzielczości przestrzennej skanerów terhercowych.

Na Wydziale Fizyki PW powstaje prototyp innowacyjnego magazynu energii

//
Inteligentne, oszczędne i ekologiczne gospodarowanie energią to dzisiaj jedno z największych wyzwań, przed którymi stoi nasza cywilizacja. Wytwarzanie i magazynowanie energii jest również jednym z wiodących obszarów badań prowadzonych na Politechnice Warszawskiej.

Konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Półprzewodników

//
Prorektor ds. ogólnych informuje o konkursie na objęcie stanowiska asystenta w Zakładzie Półprzewodników na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r. poz. 85, z późn. zm.)

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Dominika Aromińskiego

//
W dniu 31 marca 2021 roku o godzinie 11.00, w formie posiedzenia zdalnego za pośrednictwem platformy MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Mgr. inż. Dominika AROMIŃSKIEGO pt. "Beam-induced backgrounds at the Compact Linear Collider"

Plany zajęć

na semestr letni 2020/21
(stan na 2.03.2021)

demo

Plan sesji

zimowej 2020/2021
(stan na 1.02.2021)

demo

Prace inżynierskie

zgłoszone

w roku akademickim 2019/2020

Prace magisterskie

zgłoszone

w roku akademickim 2020/2021