Logo

Aktualności

Konkurs na udział w projekcie RENOIR

//
W związku z otrzymaniem dodatkowych środków z Komisji Europejskiej dla projektu RENOIR (Reverse Engineering of Social Information Processing) ogłasza się konkurs na udział w Projekcie dla pracowników i doktorantów Politechniki Warszawskiej. Wybrane osoby będą mogły odbyć staże naukowe od 1 do 12 miesięcy w okresie 2018-2019 u następujących Partnerów/ Beneficjentów Projektu:

Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Joniki Ciała Stałego

//
Dziekan Wydziału Fizyki ogłasza konkurs na objęcie stanowiska adiunkta naukowo-dydaktycznego w Zakładzie Joniki Ciała Stałego na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 33 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym

Przyspiesz swoją karierę z Biurem Karier!

//
Biuro Karier PW zaprasza do udziału w Akceleratorze Kariery, który stworzony został we współpracy z pracodawcami, instytucjami rynku pracy oraz trenerami indywidualnymi. Projekt kierowany jest do studentów, absolwentów oraz doktorantów Politechniki Warszawskiej.

Poszukiwani kandydaci do realizacji grantu BEETHOVEN o tematyce fotowoltaicznej

//
Poszukujemy doktoranta/doktorantki (lub studenta/studentki ostatniego roku studiów magisterskich z zamiarem rozpoczęcia studiów doktoranckich w nadchodzącym letnim lub kolejnym zimowym semestrze) do udziału w realizacji grantu Beethoven we współpracy z partnerem niemieckim nt. "Wpływ metali alkalicznych na cienkie warstwy i ogniwa słoneczne CIGS".

Zespół prof. M. Igalson z grantem w programie Beethoven 2

//
Poznaliśmy wyniki konkursu BEETHOVEN 2 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki we współpracy z Niemiecką Wspólnotą Badawczą (Deutsche Forschungsgemeinschaft; DFG). Wśród projektów, które otrzymają dofinansowanie, jest przedsięwzięcie kierowane przez prof. dr hab. inż. Małgorzatę Igalson z Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Serdecznie gratulujemy!