Logo

Aktualności

Zmarł mgr inż. Marek Peryt

//
Z żalem żegnamy naszego kolegę i współpracownika, promotora współpracy ze Zjednoczonym Instytutem Badań Jądrowych w Dubnej śp. mgr. inż. Marka Peryta, który zmarł 23 lutego br. w Moskwie. Pozostanie w naszej pamięci jak oddany naukowiec i świetny dydaktyk.

KONKURS NA STYPENDIUM W PROJEKCIE NA PRACĘ MAGISTERSKĄ

//
W projekcie „Defekty Topologiczne oraz Rozwiązania Samozwiązane w Mieszaninach Ultrazimnych Gazów Bosego i Fermiego przy Zastosowaniu Teorii Funkcjonału Gęstości” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki, pod kierunkiem dra Marka Tylutkiego w Zakładzie Fizyki Jądrowej Politechniki Warszawskiej.

Dwaj nasi studenci wśród stypendystów MEiN

//
Dwóch naszych studentów - Mateusz Nieborek oraz Maciej Nowagiel zostało laureatami stypendium Ministera Edukacji i Nauki !

Nagroda Ministra Edukacji i Nauki dla dr hab. Teodora Buchnera

//
Szesnaście osób z Politechniki Warszawskiej otrzymało Nagrody Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia w zakresie działalności dydaktycznej w tym pracownik naszego wydziału dr hab. Teodor Buchner. Laureatów poznaliśmy 19 lutego 2021 roku – w Dniu Nauki Polskiej podczas uroczystego spotkania online. Serdecznie gratulujemy!

Plany zajęć

na semestr letni 2020/21
(stan na 24.02.2021)

demo

Plan sesji

zimowej 2020/2021
(stan na 1.02.2021)

demo

Prace inżynierskie

zgłoszone

w roku akademickim 2019/2020

Prace magisterskie

zgłoszone

w roku akademickim 2020/2021