Logo

Aktualności

Na PW są najlepsze studia inżynierskie w Polsce

//
Wyniki Rankingu Perspektyw 10 razy pierwsze miejsce, 7 razy drugie i 4 razy trzecie – to rezultaty Politechniki Warszawskiej w drugiej edycji Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektyw. Żadna inna uczelnia nie może pochwalić się tak dobrymi wynikami. W Rankingu oceniono 21 najpopularniejszych kierunków studiów technicznych.

Ogłoszenie konkursu na objęcie stanowiska adiunkta naukowo-dydaktycznego

//
Dziekan Wydziału Fizyki ogłasza konkurs na objęcie stanowiska adiunkta naukowo-dydaktycznego w Zakładzie Optyki i Fotoniki na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej, która będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 33 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym.

Publiczna obrona mgr Anny Łapińskiej

//
W dniu 26 kwietnia 2018 roku o godzinie 12:15 w sali nr 111 (Gmach Fizyki Politechniki Warszawskiej) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Anny Łapińskiej pt. „Wytwarzanie oraz badania własności termicznych wybranych materiałów dwuwymiarowych”

Warsztaty ”XFELs for beginners”

//
Informujemy o jednodniowych warsztatach, które odbędą się w dniu 19 kwietnia 2018 w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN w Krakowie, poświęconych tematyce laserów rentgenowskich. Warsztaty pt: ”XFELs for beginners” adresowane są głównie do studentów, doktorantów i młodych naukowców.Program warsztatów w załączniku.Prosimy o rejestrację do 30 marca 2018 na stronie:https://indico.ifj.edu.pl/indico/event/195/W przypadku pytań, prosimy o kontakt email na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konkurs na Innowacyjnego Młodego Naukowca na Mazowszu

//
Do 27 kwietnia 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach X edycji konkursu Innowator Mazowsza. W ramach konkursu wybrana zostanie m.in. osoba, której przyznany zostanie tytuł Innowacyjnego Młodego Naukowca. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody finansowe o łącznej wysokości 37 500 zł.