Logo

Aktualności

SEMINARIUM NAUKOWE WYDZIAŁU FIZYKI (1 marca)

//
W czwartek 1 marca 2017 r. o godz. 12.15 w sali 111 Gmachu Fizyki PW przy ul. Koszykowej 75 w Warszawie odbędzie się odbędzie się Seminarium Naukowe Wydziału Fizyki, na którym dr inż. Piotr Borowik wygłosi referat pt. "Wykorzystanie metody Monte Carlo do badania transportu elektronowego w materiałach o ograniczonej wymiarowości i strukturach kwantowych"

Politechnika Warszawska przystąpiła do konsorcjum Pol-Stor-En

//
– Tylko dzięki współpracy trzech sektorów: rządowego, naukowego oraz biznesowego możliwy będzie rozwój elektromobilności oraz rozpoczęcie produkcji baterii w Europie – powiedział minister energii Krzysztof Tchórzewski podczas uroczystości zawiązania polskiego konsorcjum naukowego Pol-Stor-En przez siedem jednostek naukowych. Politechnika Warszawska jest Liderem Konsorcjum.

Zapisy dzieci do Przedszkola PW na rok szkolny 2018/2019

//
19 lutego 2018 roku startują zapisy do Przedszkola PW BOBOTECHNIKA na rok szkolny 2018/2019. Przedszkole PW otwarte jest dla wszystkich dzieci, nie tylko dzieci pracowników Politechniki.

Oferty pracy w projekcie nt. przenośnego wyświetlacza przyocznego opartego na dynamicznej holografii komputerowej czasu rzeczywistego

//
Kierownik projektu "Opracowanie demonstratora przenośnego wyświetlacza przyocznego opartego na dynamicznej holografii komputerowej czasu rzeczywistego" Prof. nzw. dr hab. inż. Michał Makowski ogłasza nabór na stanowisko doktoranta (stypendysty) z dziedziny fizyki (optyki).

Nowe technologie dla dziewczyn - program mentoringowo-stypendialny

//
Od 8 marca 2018 r. do 30 czerwca 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach programu mentoringowo-stypendialnego Nowe technologie dla dziewczyn. Konkurs adresowany jest do studentek oraz tegorocznych maturzystek, które rozpoczną studia na wybranych kierunkach uczelni biorących udział w programie. Wysokość pojedynczego stypendium wynosi 12 000 zł.