Logo

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu Auli w zabytkowym Gmachu Fizyki. Gmach Fizyki jest, obok Gmachu Głównego, jedną z najstarszych budowli Politechniki Warszawskiej. Oba Gmachy łączy wspólna koncepcja architektoniczna (projekt Stefana Szyllera). Budynek został ukształtowany wokół dziedzińca (Auli) przykrytego kolorowym szklanym dachem. Dziedziniec jest otoczony arkadowymi krużgankami.

Aula w Gmachu Fizyki może pełnić funkcje zarówno reprezentacyjne jak i użytkowe, jest doskonałym miejscem na organizowanie w niej wystaw, bali i innych imprez. Parter Auli ma powierzchnię około 580 m2 (w tym 230 m2 zajmują krużganki). Elewację I i II piętra tworzą galerie otwarte na dziedziniec.

Dysponujemy także Audytorium, w którym istnieje możliwość organizowania konferencji, szkoleń w weekendy, a w okresie wakacyjnym (lipiec – wrzesień) także w ciągu tygodnia.

 

Osoby zainteresowane wynajmem Auli proszone są o kontakt:
dr hab. inż. Piotr Lesiak, prof. uczelni
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.