Logo

 W adresach *=pw.edu.pl
Imię Nazwisko Promotor lub opiekun Adres e-mail Uwagi Otwarcie przewodu
Szkoły Doktorskie - ROK I
Karolina Filak prof. dr hab. inż. Mariusz Zdrojek karolina.filak.dokt@*    
Mateusz Kałuża dr hab. inż. Ryszard Piramidowicz, prof. uczelni mateusz.kaluza.dokt@*    
Bartosz Kozłowski dr hab. inż. Katarzyna Grebieszkow, prof. uczelni bartosz.kozlowski2.dokt@*    
Laboni Manna dr hab. inż. Daniel Kikoła, prof. uczelni laboni.manna.dokt@*    
Przemysław Nowak dr hab. inż. Piotr Fronczak, prof. uczelni przemyslaw.nowak.dokt@*    
Milena Ojrzyńska prof. dr hab. inż. Mariusz Zdrojek milena.ojrzynska.dokt@*    
Agata Olszewska prof. dr hab. inż. Mariusz Zdrojek agata.olszewska.dokt@*    
Maciej Pawlik prof. dr hab. inż. Janusz Hołyst maciej.pawlik.dokt@*    
Wioleta Rzęsa prof. dr hab. inż. Adam Kisiel wioleta.rzesa.dokt@*    
Anton Safronow dr hab. inż. Daniel Kikoła, prof. uczelni anton.safronov.dokt@*    
Andrzej Makowski prof. dr hab. Piotr Magierski andrzej.makowski.dokt@* od lutego 2020  
Sebastian Wildowicz prof. Jan Żebrowski sebastian.wildowicz.dokt@* od lutego 2020  
Priyanka Roy Chowdhury Daniel Kikoła, dr hab. inż., prof. uczelni priyanka.roy_chowdhury.dokt@* od lutego 2020  
Szkoły Doktorskie - ROK II
Małgorzata Andrzejewska prof. Jan Żebrowski malgorzata.andrzejewska.dokt@*    
Szymon Baczyński Katarzyna Rutkowska, dr hab. inż., prof. uczelni i prom. pomoc. dr inż. Piotr Sobotka szymon.baczynski.dokt@*    
Andrea Barresi prof. u. Gabriel Wlazłowski andrea.barresi.dokt@*    
Patryk Bojarski prof. Janusz Hołyst prom. pomoc. dr inż. Krzysztof Suchecki patryk.bojarski.dokt@*    
Paula Kochańska Michał Makowski, dr hab. inż., prof. uczelni paula.kochanska.dokt@*    
Michalina Milewicz-Zalewska prof. dr hab. inż. Adam Kisiel michalina.milewicz-zalewska.dokt@*    
Adam Olczak Jerzy Antonowicz, dr hab. inż., prof. uczelni adam.olczak.dokt@*    
Jacek Piłka prof. Mirosław Karpierz i prom. pomoc. dr inż. Urszula Laudyn jacek.pilka.dokt@*    
Joanna Rymko prof. Jan Żebrowski, prom. pomoc. dr inż. Monika Petelczyc joanna.rymko.dokt@*    
Mateusz Surma prof. Maciej Sypek, prom. pomoc. dr inż. Agnieszka Siemion mateusz.surma.dokt@*    
Aleksander Szpakiewicz-Szatan prof. Jerzy Garbarczyk i prof. IFM PAN Sylwester Rzoska aleksander.szpakiewicz-szatan.dokt@*    
Konrad Wilczyński prof. Mariusz Zdrojek, prom. pomoc. dr inż. Jarosław Judek konrad.wilczynski.dokt@*    
Małgorzata Żebrowska prof. Jan Żebrowski, prom. pomoc. dr inż. Monika Petelczyc malgorzata.zebrowska.dokt@*    
ROK III
Wojciech Bryliński Katarzyna Grebieszkow, dr hab., prof. uczelni wojciech.brylinski.dokt@*     
Justyna Cybowska Katarzyna Grebieszkow, dr hab., prof. uczelni justyna.cybowska.dokt@*     
Agata Jarocka Marek Wasiucionek, prof. dr hab. /
Tomasz Pietrzak, dr inż.
agata.jarocka.dokt@*    
Wojciech Kubiński Katarzyna Grebieszkow, dr hab. wojciech.kubinski.dokt@*     
Maciej Neneman Michał Makowski, dr hab. inż., prof. uczelni maciej.neneman.dokt@*     
Karolina  Czerniak-Łosiewicz Jarosław Judek, dr inż. /
Mariusz Zdrojek, prof. dr hab. inż.
karolina.czerniak.dokt@* od lutego 2018  
Aniela  Czudek  Małgorzata Igalson, prof. dr hab. aniela.czudek.dokt@* od lutego 2018  
Konrad   Kobuszewski Gabriel Wlazłowski, dr hab. konrad.kobuszewski.dokt@* od lutego 2018  
Iga  Ostromęcka Mirosław Karpierz, prof. dr hab. inż. iga.ostromecka.dokt@* od lutego 2018  
Jakub   Sitek Mariusz Zdrojek, prof. dr hab. inż. jakub.sitek.dokt@* od lutego 2018  
ROK IV
Karol Bolek Michał Urbański, dr hab., prof. uczelni karol.bolek.dokt@*     
Daniel Dąbrowski Adam Kisiel, dr hab. inż., prof. uczelni daniel.dabrowski.dokt@*    
Łukasz Gajewski Janusz Hołyst, prof. dr hab. lukasz.gajewski.dokt@*    
Paulina Kruk-Fura Jerzy Garbarczyk, prof. dr hab. / 
dr inż. Tomasz Pietrzak
paulina.kruk-fura.dokt@*    
Mateusz  Ozimek Jacek Żebrowski, prof. dr hab. mateusz.ozimek.dokt@*     
Diana Pawłowska Hanna Zbroszczyk, dr hab. inż. diana.pawlowska.dokt@*     
Joanna  Starobrat Michał Makowski, dr hab., prof. uczelni joanna.starobrat.dokt@*     
Samanta Gloeh Michał Marzantowicz, dr hab. inż., prof. uczelni samanta.gloeh.dokt@* od lutego 2017  
Maciej Jakubczak prof. dr hab. Zbigniew Peradzyński (IFPiLM) /
prof. dr hab. Piotr Magierski
maciej.jakubczak.dokt@* od lutego 2017  
Patrycja Bogusz prof. dr hab. n. med. Andrzej Friedman patrycja.bogusz.dokt@* od lutego 2017  
Maria Stefaniak Klaus Werner, prof (SUBATECH)
Hanna Zbroszczyk, dr hab. inż. 
maria.stefaniak.dokt@* od lutego 2017 21.03.2019
PO IV ROKU (przedłużenie)
Dominik Aromiński Adam Kisiel, dr hab. inż., prof. uczelni dominik.arominski.dokt@*    
Karolina Bednarska Piotr Lesiak, dr hab., prof. uczelni karolina.bednarska.dokt@*    
Jan Bolek Michał Makowski, dr hab., prof. uczelni Jan.Bolek.dokt@*   21.03.2019
Marcin Dudź Wojciech Wróbel, dr hab. inż., prof. uczelni / 
Anna Borowska-Centkowska, dr inż.
marcin.dudz.dokt@*   19.04.2018
Arkadiusz Gertych Renata Świrkowicz, prof. dr hab.  /
Jarosław Judek, dr inż.
arkadiusz.gertych.dokt@*   27.09.2018
Jan Jamroz Wojciech Wróbel, dr hab. inż., prof. uczelni jan.jamroz.dokt@*    
Przemysław  Karczmarczyk Adam Kisiel, dr hab. inż., prof. uczelni / 
Dr Jan Fiete (CERN)
przemyslaw.karczmarczyk.dokt@*   24.01.2019
Judyta Salamon Jan Żebrowski, prof. dr hab. judyta.salamon.dokt@*    
Łukasz Szostkiewicz Mirosław Karpierz, prof. dr hab. lukasz.szostkiewicz.dokt@*    
Klaudia Żerańska-Chudek Mariusz Zdrojek, prof. dr hab. inż. / Anna Dużyńska, dr klaudia.zeranska-chudek.dokt@*   27.09.2018
Michał Kalenik Michał Urbański, dr hab., prof. uczelni michal.kalenik.dokt@* od lutego 2016  
Zuzanna Podgórska Jan Pluta, prof. dr hab. zuzanna.podgorska.dokt@* od lutego 2016  
Krystian  Rosłon Adam Kisiel, dr hab. inż., prof. uczelni krystian.roslon.dokt@* od lutego 2016 25.10.2018
Paweł Szymański Hanna Zbroszczyk, dr hab. inż. pawel.szymanski.dokt@* od lutego 2016 21.03.2019
Aleksandra Dzięgielewska Franciszek Krok, prof. dr hab. aleksandra.dziegielewska.dokt@*    
Przemysław  Dzięgielewski Jerzy Antonowicz, dr hab. inż., prof. uczelni przemyslaw.dziegielewski.dokt@*   21.06.2018
Piotr Górski Janusz Hołyst, prof. dr hab. /
Julian Sienkiewicz, dr inż.
piotr.gorski.dokt@*   22.02.2018
Michał Łepek Piotr Fronczak, dr hab. inż., prof. uczelni michal.lepek.dokt@*   20.12.2018
Dorota Kokosińska Jan Żebrowski, prof. dr hab. /
Teodor Buchner, dr inż.
dorota.kokosinska.dokt@*   21.03.2019
Sebastian  Siejka Hanna Zbroszczyk, dr hab. inż. sebastian.siejka.dokt@*   21.03.2019
Mateusz  Soliński Jan Żebrowski, prof. dr hab. /
Paweł Kuklik, dr inż.
mateusz.solinski.dokt@*    
Katarzyna Stępień Jan Żebrowski, prof. dr hab. /
Paweł Kuklik, dr inż.
katarzyna.stepien.dokt@*   21.02.2019
Joanna  Toruniewska Janusz Hołyst, prof. dr hab. joanna.toruniewska.dokt@*   25.01.2018
Anna Wróblewska Mariusz Zdrojek, prof. dr hab. inż. /
Anna Dużyńska, dr
anna.wroblewska.dokt@*   28.06.2018
Konrad  Wiśniewski Małgorzata Igalson, prof. dr hab. / 
Paweł Zabierowski, dr inż.
konrad.wisniewski.dokt@*   21.03.2019
Iwona Słonecka Jan Pluta, prof. dr hab. iwona.slonecka.dokt@* od lutego 2015  
Kinga Wójcicka Michał Urbański,  dr hab., prof. uczelni kinga.wojcicka.dokt@* od lutego 2015  
DOKTORANCI NIESTACJONARNYCH STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH
Xavier Forestier prof. dr hab. Ryszard Buczyński, UW /
prof. dr hab. Mirosław Karpierz
Xavier.Forestier@fizyka.*    
Tanvi Karpate prof. dr hab. Mirosław Karpierz /
dr hab. Mariusz Klimczak, UW
     
Mohammed Mhaidra prof. dr hab. inż. Piotr Magierski /
dr inż. Daniel Kikoła
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     
Bugra Tuzemen prof. dr hab. inż. Piotr Magierski      
Xuan The Tai LE prof. dr hab. inż. Mirosław Karpierz