Logo

Spotkanie organizacyjne do przedmiotu "Przygotowanie do prowadzenia zajęć dydaktycznych" dla nowoprzyjętych doktorantów oraz przyjętych w lutym odbędzie się 24 października o g. 10:00 w sali 128 GF. Proszę zarezerwować sobie około 3h. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!
26 października 2017 r. (czwartek) o godzinie 12:15 w Audytorium Fizyki w Gmachu Fizyki PW profesor Bogdan Cichocki z Instytutu Fizyki Teoretycznej Uniwersytetu Warszawskiego wygłosi odczyt pt. „O Marianie Smoluchowskim w setną rocznicę śmierci".
Wybitni naukowcy z całego świata, trzy polskie uczelnie, a w tle historia życia i osiągnięć Marii Skłodowskiej-Curie. W 150. rocznicę urodzin wybitnej polskiej laureatki dwóch nagród Nobla zapraszamy do udziału w konferencji MSC2017 – "Medicina – Scientia – Cultura". Konferencja odbędzie się w dniach 6-9 listopada 2017.
Biuro Karier PW oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT po raz szósty przeprowadziły badanie Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów. Wśród jego uczestników znalazły się 2018 osób, które w ostatnich latach ukończyły naszą Uczelnię, przede wszystkim absolwenci z rocznika 2015/2016. Głównym celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na…
Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej ma podpisane umowy patronackie z następującymi szkołami: 1. II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce 2. I LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie 3. X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie 4. XIII LO im. ze Szczecina 5. LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w…
W związku z naliczaniem opłat za przedmioty powtarzane w sem. zimowym 2017/18 prosimy wszystkich studentów o sprawdzenie w systemie USOS ocen uzyskanych w sem. zimowym 2016/17. Wszelkie wątpliwości prosimy pilnie wyjaśniać w Dziekanacie.
Ćwiczenia z Fizyki kwantowej będą się odbywały w dwóch grupach: poniedziałek, godz. 12-14, s. 437 GG, piątek, godz. 8-10, s. 308A GG. Studenci, którzy uczestniczą w zajęciach powinni do 31.10.2017 r. wnieść opłatę w wysokości 300 zł na konto indywidualne.
The Engineers Band rozpoczyna kolejny sezon pełen wrażeń. Jeśli grasz na instrumencie i chcesz poznać bliżej działania Orkiestry zgłoś się do nas przez facebook’a lub stronę orkiestra.pw.edu.pl i pojaw się na przesłuchaniach 9, 16 lub 26 października g. 19:00 w DS Babilon przy ul. Kopińskiej 12/16, sala 19a. Zapraszamy osoby…
Wydawnictwo Elsevier, Biblioteka Główna PW oraz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zapraszają na seminarium pt.: "Jak napisać dobry artykuł naukowy" Seminarium dedykowane jest pracownikom naukowym i doktorantom. Celem seminarium jest przybliżenie kluczowych etapów pisania artykułów naukowych. Spotkanie odbędzie się 16 października br. w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i…
Studentów, którzy zostali przyjęci na studia II stopnia, prosimy o pilny odbiór Decyzji o przyjęciu oraz skierowań na badania lekarskie.