Serdecznie witamy w naszej społeczności akademickiej nowych studentów I roku. Już wkrótce przekonacie się w jak miłej i przyjaznej atmosferze można studiować oraz jak fascynująca i inspirująca może być fizyka. Zachęcamy Was do uczestnictwa w obozie roku zerowego o którym informacje pojawią się wkrótce a od października do wstępowania do kół naukowych i kandydowania do Samorządu Studentów. Czas studiów to bowiem czas dla Was - szansa na rozwój, którą sami musicie wykorzystać. II tura do 21 lipca!

Osoby umieszczone na listach kandydatów zakwalifikowanych na studia w I turze rekrutacji są wzywane do złożenia wymaganych dokumentów do dnia 18 lipca (wtorek).

Dokumenty należy składać w miejscach wymienionych w Informacji o składaniu dokumentów.

Dokumenty będą przyjmowane w dni robocze w godzinach od 9 do 15.

Osoby, które nie zostały zakwalifikowane na studia albo zakwalifikowane na jedną z dalszych opcji ze swojej listy wyboru i znajdują się na listach rezerwowych, a pragną brać udział w kolejnym etapie rekrutacji, powinny to zaznaczyć na indywidualnym koncie kandydata.Bez przekazania tej decyzji, osoby te nie będą już rozpatrywane w dalszych etapach rekrutacji.

Wyniki II tury przyjęć będą ogłoszone w dniu 19 lipca ( środa).

Wydział Fizyki