Poniżej przedstawiam informację dotyczącą utworzonych grup, do przeszkolenia studentów I roku z zakresu BHP:

Lp.

Szkolenie

Termin dostępu

Kod dostępu do grupy w MS Teams

1.

Szkolenie wstępne BHP

Wydział Fizyki

Do 21.10

ht82ubz

Należy poprzez udostępniony w tabeli kod, wybrać odpowiedną dla siebie grupę w MS Teams i dołączyć do utworzonego zespołu.

By student pomyślnie przeszedł szkolenie powinien zapoznać się materiałami, które dostępne są w "plikach" w kanale ogólnym oraz bibliotece zawartości w zakładce "notes zajęć".

Po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w skrypcie, należy wypełnić test sprawdzający wiedzę, który umieszczony jest w zakładce "zadania" i który jest obligatoryjny.

Do dyspozycji Studentów pozostają eksperci z Inspektoratu BHP PW, Pani Elżbieta Żebrowska i Pan Jacek Janowski 20-21.10.2020 w godzinach 9-15.

Grupy już są aktywne, jednak kontakt z organizatorem i specjalistami w innych terminach niż wskazane, może być utrudniony.

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące szkolenia proszę kierować do Magdaleny Mórawskiej-Smentek -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.