Czas przystąpić do gry! Turniej 25-lecia

Grafika piłki siatkowej i znaku zapytania

Już w tę środę (15.05) w Auli Wydziału Fizyki rozegra się jubileuszowy turniej siatkówki, a dzień później (16.05) drużyny zbiorą się w audytorium i zmierzą się z quizem wiedzy. Zapraszamy do kibicowania!

Turniej piłki siatkowej i quiz to wydarzenia towarzyszące obchodom 25-lecia naszego wydziału. Drużyny zawalczą o Superpuchar Dziekana i awans do wydziałowej Familiady, która odbędzie się 11 października, czyli w dniu jubileuszowego sympozjum i zjazdu absolwentów.

Kto weźmie udział w sportowo-intelektualnej rywalizacji? To drużyny, które tworzą wszyscy członkowie naszej społeczności (a także przyjaciele z innych wydziałów!): studenci, doktoranci, naukowcy, dydaktycy i pracownicy administracji.

Drużyny:

• Waleczne Karpie (kapitan: prof. dr hab. inż. Mirosław Karpierz)
  • Hefalumpy (kapitan: dr hab. inż. Agnieszka Siemion, prof. PW)
  • 8 krasnoludków (kapitan: prof. dr hab. inż. Mariusz Zdrojek)
  • IChiPi (kapitan: prof. dr hab. inż. Łukasz Makowski)
  • Wróbelki (kapitan: dr hab. inż. Wojciech Wróbel, prof. PW)
  • Mini Minis (kapitan: dr inż. Krzysztof Kaczmarski)
  • Antonówki (kapitan: dr hab. inż. Jerzy Antonowicz, prof. PW)
  • Opus Mathematicus (kapitan: dr hab. inż. Wojciech Domitrz, prof. PW)

Kiedy i gdzie kibicować?

15 maja, 12.00 — aula (po turnieju zapraszamy na Całkonalia na terenie między wydziałami Fizyki i MiNI)

16 maja, 12.00 — audytorium